90% людей носять медичну маску неправильною стороною! Ось як треба

Всі знають, що таке медична (або хірургічна) маска.

Вона призначена для того, щоб перешкоджати поширенню мікробів, бактерій і хворіб. Для медпрацівників це перший рівень захисту від інфекції при роботі з хворими. А для людей з ослабленим імунітетом маска служить бар’єром, який оберігає від інфекцій, які можуть погіршити їх стан.

Але неправильно надіта маска може принести більше шкоди, ніж користі!

Одна користувач соцмереж недавно вирішила розповісти світу про те, як все-таки слід надягати медичну маску.

Її пост швидко став вірусним, набравши 10 тисяч лайків і майже 9 тисяч репостів.

Ось що вона написала:

«Поділюся з вами своїм знанням, як правильно використовувати медичну маску. Цьому я навчилася минулого року на практиці.

Якщо біла сторона торкається до вашого обличчя, це означає, що ви хочете захистити навколишніх від себе (не допустити передачі своїх мікробів іншим). Якщо ж біла сторона вивернута назовні, значить, ви хочете захистити себе від навколишніх (щоб мікроби ззовні не потрапили в ваш організм)».

Простіше кажучи, якщо біла сторона повернена всередину — то ви хворі і не хочете заразити інших. Якщо назовні — то ви здорові і хочете захиститися від чужих бактерій і болячок.

Блакитна або пофарбована сторона захищає рот і ніс від попадання сторонніх рідин (наприклад, крапельок слини). А біла сторона — це фільтр, який діє як бар’єр проти мікробів, коли ви дихаєте. Тому маску слід завжди носити кольоровою стороною назовні.

Лікарі також рекомендують мити руки з милом, перш ніж надягати маску. І, звичайно ж, ні в якому не використовувати одну маску на двох!

А ви знали, як правильно надягати хірургічну маску?

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

90% людей носять медичну маску неправильною стороною! Ось як треба