Чорний список: в Україні заборонили низку популярних медичних препаратів

Низка препаратів поповнили список заборонених в Україні. Таке рішення прийняла Державна служба України з лікарських засобів та контролю за нapкотиками, передає 24 канал.

Про це повідомляє прес-служба відомства, яка опублікувала відповідне розпорядження щодо низки популярних медичних препаратів.

В Україні заборонили оборот незареєстрованих препаратів, які виготовили на українському фармацевтичному підприємстві “Лекхім-Харків” для ринку Узбекистану. Ліки заборонили через зникнення вантажівки з препаратами, яка мала транспортувати їх на експорт.

До заборонених потрапили: антигістамин “Дексаметазон” (розчин для ін’єкцій), таблетки “Нітрогліцерин”, “Нитроксолин”, таблетки “Супрастілін”, таблетки “Трісептол”, антибіотик “Цефтриаксон” (порошок для приготування ін’єкцій) і таблетки “Амброксол”.

Також заборонили реалізацію та застосування німецького пластиру “Діклобене”, властивості якого не відповідали специфікації.

Тимчасово заборонили використовувати вакцину з Кореї “Еувакс В” для профілактики гепатиту В, оскільки помepла одна людина. Остаточне рішення по вакцині винесуть після розслідування лeтального випадку.

А ще тимчасово заборонили “Ацетилсаліцилову кислоту” (аспірин) виробництва ПАТ “Лубнифарм” – також через смepть пацієнта.

Всі перелічені препарати повинні бути вилучені і утилізовані. Крім того, нещодавно під заборону потрапив розчин для ін’єкцій “Но-Х-ша”, а також заборонили антибіотик “Ауроксон”.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Чорний список: в Україні заборонили низку популярних медичних препаратів