Екстракт з кульбаби вбиває всі види раку! Навіть ті, які не бере “хімія”

Кульбаби, що ростуть в кожному дворі, мають величезний потенціал, спрямований на боротьбу з раком, повідомляє NaturalNews.

Хемо-резистентна меланома є найбільш поширеним типом раку, що вражає людей у ​​віці від 25 до 29 років.

Єдиний варіант лікування, який пропонують лікарі – це хірургічне видалення пухлини і навколишніх її тканин. Ще підключається імунотерапія, яка зазвичай не працює, якщо меланома супроводжується метастазами.

Однак все може змінитися завдяки скромній рослині, від якої позбавляються як від бур’яну. Дослідження кафедри хімії і біохімії при Університеті Віндзора в Онтаріо говорить, що екстракт із кореня кульбаби призводить до самознищення клітин меланоми, без будь-якого токсичного ефекту.

Фактично, ракові клітини розкладаються протягом 48 годин, в той час як здорові клітини залишаються недоторканими!

Здоров’я у чашці чаю.

Організація Mitacs разом з AOR Inc. створили концентрований порошок із кульбаби, який потрібно пити як чай.

AOR відправила 6000 доз цього чаю для клінічних випробувань, які будуть відбуватися в онкологічному центрі Віндзору. Брати участь будуть 30 пацієнтів із різними видами раку, включаючи лейкемію, яким не допомогла традиційна терапія.

Ми змогли підтвердити вплив простого водного екстракту кореня кульбаби на різні типи ракових клітин, і відзначили його ефективність проти людського Т клітинного і хронічного мієломоноцитарного лейкозу, раку підшлункової залози і товстої кишки.

Лікарі-онкологи відзначають покращення у пацієнтів, які вживають звичайний порошок кореня кульбаби. Концентрований чай може виявитися ще більш ефективним, потенційно рятувати незліченні життя.

Кульбаба проти раку.

Дослідження, опубліковане в Міжнародному онкологічному журналі в 2008 році, показало, що чай із кореня кульбаби зменшує кількість клітин раку молочної залози і передміхурової залози.

Наступний звіт в тому ж журналі показав, що дієтична добавка, яка містить кульбабу, пригнічує ріст клітин раку передміхурової залози. Екстракти кульбаби продемонстрували свою ефективність при лікуванні раку молочної залози і лейкемії в традиційній китайській медицині, а також в американській медицині.

Крім того, екстракт кульбаби перспективний для боротьби з раковими клітинами товстої кишки і підшлункової залози.

Чим ще корисна кульбаба.

Лікарські властивості кульбаб на цьому не закінчуються. Корінь може також стимулювати секрецію жовчі, побороти алергію, знизити рівень холестерину і очистити печінку. Крім того, він містить велику кількість вітаміну А і вітаміну К.

Це всього лише одне з багатьох натуральних ліків, яке демонструє великі перспективи в лікуванні станів, з якими не впоралася звичайна медицина.

Виходить, що на просторах нашої планети ростуть незліченні природні ліки, і вони просто чекають, коли їх знайдуть!

Переклад з веб-сайта: lifter

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Екстракт з кульбаби вбиває всі види раку! Навіть ті, які не бере “хімія”