Моя бабуся в 82 роки й гадки немає, що таке біль у суглобах, важкість в ногах, ломота в хребті. А причина – її чудодійне розтирання

Воістину, кращого засобу я ще на собі не відчувала. Захворіла якось шия, та так, що навіть сидіти довго не могла. Бабуся запропонувала мені свою чудо-розтирку. Не повірите, через два дні я відчула таке полегшення, ніби мішок каменів з плечей звалився. А через чотири дні взагалі забула, що колись шия боліла.

Ось рецепт цього розтирання, яке лікує все: paдикуліти, артpити, артpози, остеoxондрози – все, що пов’язано з суглобами і кістковою тканиною.

Cкладові:

  • 300 г спирту,
  • 1 пляшка камфорного спирту (10 мл),
  • 1 пляшка йоду (10 мл),
  • 10 таблеток анальгіну.

Застосування:

Все перемішати, настояти в темному місці 21 день, і можна користуватися.

Розтерти на ніч і обв’язати вовняною тканиною або шарфом з вовни і лягти спати.

Можна вдень використовувати, якщо не виходьте на вулицю. 10 днів розтирати, потім 5 днів перерва, а потім ще 10 днів розтирати якщо болить.

Джерело: Особлива

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Моя бабуся в 82 роки й гадки немає, що таке біль у суглобах, важкість в ногах, ломота в хребті. А причина – її чудодійне розтирання