П’ять чудес відбудуться, якщо робити цю просту перевернуту позу без зусиль кожен день!

Це золоте правило варто взяти за звичку. Увечері, в кінці виснажливого дня, потрібно лягти біля стіни, підняти ноги вгору і провести в такому положенні від 10 до 15 хвилин. Ніяких додаткових пристосувань, тільки твої ноги і стіна. Робити так бажано щодня.

Трохи нижче буде відео, яке показує, як правильно приймати позу зігнутої свічки. Вправа дуже легка, доступна всім, неважливо, скільки тобі років! Я роблю так вже пару місяців, трохи розповім про результат, який дає цей простенький прийом.

У мене є схильність до набряків ніг, ноги швидко втомлюються. Підібрати зручне взуття досить складно через збільшені кісточки на ногах. Весь день я проводжу на роботі за комп’ютером і ввечері почуваюся абсолютно розбитою: якщо немає можливості потренуватися або погуляти після роботи, тіло ніби чуже через тривале сидіння, відчувається тяжкість в голові і жахлива млявість.

Коли я дізналася про цю вправу, звичайно ж, виникла цікавість: як так, робити нічого не потрібно, просто собі лежиш біля стіни і насолоджуєшся терапевтичною процедурою для всього тіла? Не може бути. Виявилося, що ця елементарна поза йоги дійсно здатна на диво.

Варто провести в такому положенні хоча б 5 хвилин, як ти немов заново народжуєшся. Минає втома, тіло оживає, голова стає ясною. Завдяки цій статичній зарядці можна ще дуже багато всього встигнути зробити ввечері, організм приходить в тонус, в ногах відчувається легкість. Я в захваті від ефекту!

Чому так корисно піднімати ноги на стіну? Протягом дня наше тіло постійно перебуває у вертикальному положенні, найшкідливіше — це сидіти. Завдяки цій доступній позі тіло прийме положення, протилежне звичному.

Переваги цієї простої перевернутої пози без зусиль великі: тіло швидко відновлюється, відпочиває, знімається напруга з хребта, йде «важкість у ногах», поліпшується кровотік, ти як би тренуєшся, поки лежиш, тому що серцю потрібно більше працювати, щоб качати кров вгору по ногах.

Профілактика варикозу

Подивися, як правильно робити цю легку вправу. Також приємна дівчина покаже, як можна трохи розтягнути м’язи ніг, перебуваючи біля стіни. Дуже корисно, надзвичайно просто!

Дякуємо за перегляд!

Цю позу зі спокійною душею можна назвати найпотужнішою профілактикою варикозного розширення вен. Під час її виконання поліпшується венозний відтік, зникає набряк ніг, відчуття втоми. Крім того, вона полегшує страждання тих, хто вже знає, яке нещастя мати хворі вени.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИКОНУВАТИ позу зігнутої СВІЧКИ

1. У йозі цю просту асану називають Віпаріта Карань. Вважається, що, коли людина стоїть на ногах, вона старіє, а в перевернутій позі всі процеси організму йдуть назад, і вона молодіє. Максимальна користь буде, якщо перебувати в цій позі в тиші.

2. Ляж на спину, стегна повинні знаходитися на відстані приблизно 30 см від стіни. Зігни коліна, помісти стопи на стіну. Простеж, щоб стегна були під прямим кутом до стіни.

3. Випрями ноги, обіприся ними об стіну всією поверхнею, коліна тримай прямими, ноги розслабте. Хто б міг подумати, що профілактика варикозу на ногах настільки проста.

4. Поклади під голову подушку, має бути дуже зручно. Закрий очі і глибоко дихай. Одну долоню поклади на живіт, другу — на серце.

5. Зрозумій своє дихання, вдихай на 2 рахунки, видихай на 4. Постарайся припинити внутрішній діалог, заспокой думки, слухай тільки своє дихання.

Цей пункт особливо важливий для тих, хто часто відчуває стреси на роботі, відчуває тривожність, у кого буває безсоння. Спокійне усвідомлене дихання в перевернутій позі вилікує нервову систему, подарує відчуття балансу.

Якщо складно спокійно дихати і ти відволікаєшся на сторонні думки, скористайся моїм методом. Коли відчуваєш, що починаєш відволікатися, роби оберти очима, я роблю за годинниковою стрілкою. Це легко зробити з закритими очима. Такий рух очних яблук допомагає повернути концентрацію і направляє тебе в свідомий стан, при якому легше контролювати дихання і те, що ти робиш.

Обертання очима також добре допомагає зібратися в звичайному житті, впоратися з роздратуванням, злістю, нетерпінням і стресом, воно має моментальну  дію.

6. Зависни в цій асан протягом 10-15 хвилин. Акуратно відштовхнися ногами від стіни, трохи полежи, повернись на правий бік і піднімися з підлоги.

Ця поза покращує пам’ять, тому що підвищується кровопостачання мозку при її виконанні. Також відбувається стимуляція щитоподібної залози та інших залоз внутрішньої секреції, тому що вони омиваються свіжою кров’ю. Як вже говорила, це найкраща профілактика варикозу вен. При регулярному виконанні цієї пози сповільнюється старіння, розгладжуються зморшки, поліпшується зовнішній вигляд шкіри. Також помітно поліпшується травний процес!

Позу зігнутої свічки дуже приємно робити. Навіть думати про цей процес приємно, не те що виконувати: тіло повністю розслабляється і відпочиває, відчуття неймовірно прекрасні, повний релакс. Впевнена, ти захочеш написати коментар з вдячністю, якщо спробуєш зробити вправу хоча б один раз! Бажаю тобі міцного здоров’я і безтурботної легкості на душі.

Джерело: Пошепки

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

П’ять чудес відбудуться, якщо робити цю просту перевернуту позу без зусиль кожен день!