Перевірте щитовидну залозу. Все, що вам потрібно, — тільки термометр!

П’ятдесят років тому доктор Брода Отто Барнс виявив, що температура тіла є відмінним індикатором активності щитовидної залози. Причому він особливо підкреслював, що такими властивостями володіє тільки температура тіла відразу після пробудження.

У своїй книзі він пояснював, що ненормальна температура тіла рано вранці може вказувати на запалення щитовидної залози, а також на цілий ряд проблем і захворювань, які виникають в тому випадку, якщо цей орган функціонує неправильно.

Доктор Барнс створив домашній тест, який ви можете використовувати, не встаючи з ліжка. Ви легко і швидко дізнаєтеся, як працює ваша щитовидна залоза за допомогою самого звичайного термометра!

Як провести тест Барнса:

Перед сном приготуйте термометр, гарненько його струснувши. Температура на ньому повинна бути близько 35 С °. Відразу після пробудження засуньте термометр в пахву і тримайте його там протягом десяти хвилин. Потім подивіться результат і запишіть його. Цей результат відомий як «ранкова базальна температура». Нормальна базальна температура знаходиться в діапазоні між 36,5 С ° і 36,8 С °. Зверніть увагу, що при запальних процесах, а також у жінок в період менструації і вагітності ця температура може варіюватися. Тому робити цей тест треба тільки тоді, коли ви повністю здорові.

Трактування результату:

  1. Якщо ваша базальна температура знаходиться між 36,5 С ° і 36,8 С °, то ваша щитовидна залоза працює нормально.
  2. Якщо ранкова температура нижче 36,5 С °, то це вказує на знижену функцію щитовидної залози (гіпотиреоз). У такому випадку варто звернути увагу на інші симптоми. До них відносяться: депресія, нестача енергії, хронічна втома, часті застуди, хронічний головний біль, погіршення пам’яті і концентрації уваги і випадання волосся.
  3. Якщо базальна температура вища, ніж 36,8 С °, це означає, що робота вашої щитовидної залози прискорена (гіпертиреоз) або в організмі йде якийсь запальний процес.

Цей тест рекомендується проводити три дні поспіль, щоб отримати максимально точний результат. Якщо протягом усього цього часу ваша базальна температура буде вища або нижча нормального діапазону, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

І не забувайте, що для нормального функціонування щитовидної залози необхідно піклуватися про стан печінки, уникати стресів, стежити за тим, щоб у вашому організмі була достатня кількість селену, вітаміну А, кортизолу, магнію і вітаміну B.

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Перевірте щитовидну залозу. Все, що вам потрібно, — тільки термометр!