Позбутися пігментних плям, мозолів та опіків допомагають помідори

Помідори не тільки смакують у салатах. Їх ефективно використовують з лікувальною та косметичною метою. Це простий і доступний спосіб позбутися багатьох проблем.

Якщо шкіра пігментована, серветки, змочені в томатному соці, рекомендується накладати на 40-60 хвилин, після чого обличчя сполоснути, висушити і змазати живильним кремом.

З появою ластовиння на обличчі рекомендують накладати шматочки помідора. Перед процедурою шкіру варто ретельно очистити і нанести невелику кількість живильного крему. Маску зняти через 30 хвилин, обличчя протерти ватяним тампоном, змоченим у прохолодному молоці.

Якщо почервоніння на обличчі яскраво виражені або є рожеві вугрі, серветки, просочені соком спілих помідорів, накладаються щодня на 15 хвилин. Курс – 20 масок.

В Індії томат використовують як засіб, що стимулює ріст волосся. Кашку втирають у корені волосся.

Сильно забруднені й потемнілі руки добре відбілює суміш томатного соку з перекисом водню (на столову ложку соку – кілька крапель перекису).

Якщо шкіра на п’ятах загрубіла, роблять компреси зі свіжих томатів. Ці компреси рекомендуються і для догляду за шкірою ліктів, що загрубіла. Ороговілі ділянки шкіри можна також протирати шматочками томату.

Томатним пюре рекомендують протирати ороговілі ділянки шкіри й мозолі. Томатний сік лікує також грибкові захворювання пальців ніг.

Замість мозольного пластиря на мозоль можна накладати суміш саліцилового порошку і томатного соку.

Маски із соку томата корисні також при опіках.

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Позбутися пігментних плям, мозолів та опіків допомагають помідори