У вересні у Львові тиждень оперуватимуть дітей хірурги зі США

Хірурги планують провести близько 60 операцій

З 15 по 22 вересня у Львові дітей, що перенесли опіки, оперуватиме бригада хірургів зі США, до складу якої увійшли 10 висококласних спеціалістів – пластичні хірурги, анестезіологи і медсестра. Потрапити до них на прийом попередньо записалося майже 200 дітей не лише зі Львова і області, а й різних міст України.

«На прийом записалося майже 200 дітей. У перший день ми оглядатимемо пацієнтів, визначатимемо, якої саме допомоги вони потребують, а наступні п’ять днів будемо оперувати. Плануємо у цей наш приїзд до Львова прооперувати 55-60 дітей», – повідомив ZAXID.NET професор Гарвардської медичної школи Геннадій Фузайлов.

Торік хірурги зі США також приїжджали до Львова у вересні. Під час того візиту вони прооперували – 56 дітей (у 2016 – 40 дітей) з різних куточків України і проконсультували 200. За останні чотири роки вони прооперувалиу Львові 200 дітей.

Окрім того, американські фахівці планують провести майстер-клас для українських колег з використання спеціального лазера, за допомогою якого розсмоктуються і зникають рубці, що утворилися після опіків. Цей лазер широко використовують у США і він дає чудові результати, бо дозволяє позбутися рубців нехірургічним способом.

Торік хірурги зі США вперше привезли до Львова цей лазер. Приїдуть з ним і цього разу. Використання лазера є доволі дороге, але для українських пацієнтів усі процедури безкоштовні.

Медики з-за океану також привозять з собою всі необхідні медикаменти, інструментарій, обладнання, яке потрібне для проведення операцій.

Оперуватимуть хірурги в медичній клініці Medicover. Будуть трансляції їхній операцій, які можуть подивитися лікарі не лише зі Львова, а й інших міст.

Геннадій Фузайлов

Для дітей, що перенесли опіки, професор Гарвардської медичної школи Геннадій Фузайлов, у першу чергу друг.

Як пояснив Геннадій Фузайлов, американські лікарі у Львові оперують лише тих пацієнтів, яким можуть на 90% гарантувати позитивний результат. Дітей, що отримали складні глибокі опіки, американські лікарі безкоштовно рятують у бостонській клініці «Шрайнерс Госпіталь».

З 2005 року у цій клініці врятували майже 60 дітей з різних областей України, які обпекли 70-80% тіла. Серед них є і діти з Львівщини. Скажімо, Володя Бубела з Сокальського району, який обпік 75% тіла і 4-річна Ганнуся з Нового Роздолу, яка обпекла 65% тіла.

Американсмькі лікарі не лише поділяться досвідом лікування опіків з львівськими колегами, а й прочитають лекції для студентів-медиків.

У кожний візит до Львова американські медики привозять благодійну допомогу львівським лікарям. Торік, скажімо, вони привезли 60 спеціальних насосів, які конче потрібні в лікарнях, де є палати інтенсивної терапії – вони дозволяють чітко дозувати ліки.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

У вересні у Львові тиждень оперуватимуть дітей хірурги зі США