Забороніть дітям це робити!

Лікарі закликають батьків бути більш уважними до одягу своїх дітей у холодну пору року.

Лікарі МЦ “Благомед” поширюють звернення, у якому просять заборонити своїм дітям підкочувати штани і ходити із оголеними кісточками восени та взимку. За словами лікарів, ця дивна мода дуже небезпечна для здоров’я.

“Оголені кісточки, незимове взуття без шкарпеток у холодний період – це ризик переохолодити та намочити ноги. Тобто – ризик ослаблення імунітету, застудних та інфекційних захворювань, – кажуть лікарі.

Така сумнівна “мода” може призвести до проблем із суглобами не “колись у старості”, що для підлітків означає не більше, ніж страшну казочку, а вже просто тут і зараз, у недовгому часу після захоплення таким “стилем”.

У дівчат регулярне переохолодження ніг може закінчитися запаленнями сечостатевої системи та негативними наслідками для репродуктивного здоров’я.

Переконайте своїх дітей, що вирізнятися треба індивідуальністю, здоровим глуздом та відповідальною турботою про себе – це завжди в моді”.

А якщо діти дуже вперті і ваших аргументів замало, приводьте їх до лікарів, де їм усе детально пояснять.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Забороніть дітям це робити!