“110 років росла, щоб 2 місяці в Києві постояти”: столицю хочуть залишити без ялинки

На сайті Київської міської ради зареєстровано петицію, у якій просять не зрізати 110-річну ялинку на Івано-Франківщині, щоб вона місяць постояла на Софійській площі для святкування Нового року, повідомляє “Українську правду. Життя“.

Петиція уже зібрала 1286 підписів із потрібних 10 тисяч. Її авторкою є Діана Бакай.

В Івано-Франківській області обрали ялинку вистою близько 30 метрів, яка росте вже протягом 110 років. Її мають намір зрубати, аби поставити головною ялинкою міста. Звертаюся з вимогою не знищувати столітнє дерево, щоб воно постояло 2 місяці і далі опинилося на смітнику, – йдеться у тексті петиції.

Насправді, ніхто не помітить різниці чи там стоїть зрубане колись живе дерево чи пластикове, людям байдуже, а довкілля руйнують“.

Бакай із однодумцями пропонують поставити штучну ялинку.

Я і тисячі обурених людей, як видно із коментарів під цією новиною, вимагаємо, щоб дерево в Івано-Франківській області й надалі росло. Ставте штучну головну ялинку для святкування Нового року!” – додає Бакай.

Підписати петицію можна за лінком.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“110 років росла, щоб 2 місяці в Києві постояти”: столицю хочуть залишити без ялинки