2 чарівні слова, які змінять ваше життя до невпізнання

Достатньо

Отже почнемо з «достатньо». Чому ми страждаємо в житті? Нам постійно чогось бракує. Бракує грошей, бракує кохання, бракує уваги, бракує впевненості в собі і т. д. А що, якщо замість того, щоб зациклюватися на нестачі — почати думати про достаток?

Адже Всесвіт, Бог чи життя, як вам більше подобається, дає нам те, про що ми думаємо більше всього впродовж дня! Спробуйте сказати собі — «У мене достатньо любові!». Що ви відчуваєте, коли говорите так?

Впевнена — почуття радості починає підніматися і ось ви вже радісно перебираєте — «У мене достатньо грошей! У мене досить здоров’я! У мене достатньо любові! У мене досить щастя! У мене досить радості!» — можете грати з цим як завгодно, інформує Ukr.Media.

«У мене достатньо вільного місця на дорозі! (для водіїв), У мене достатньо краси, щоб бути впевненою в собі! У мене досить творчої енергії! У мене досить витримки і впевненості у своїй винятковості!» Грайте з цим словом як завгодно!

Будьте дітьми і відчувайте, що насправді у вас все в надлишку. Як тільки ви замислитеся про щось – відразу згадуйте це слово і застосовуйте його по ситуації.

Придумайте із цим словом чудову афірмацію і повторюйте або повісьте на видне місце. Недолік — це не для вас! У вас все в надлишку!

Цю ідею подала книга Дональда Уолша «Бесіди з Богом», де обговорюється ідея про ілюзорність нашого світу і про таку ілюзію, як недолік.

Гідна(ий)

Отже візьмемо друге слово. Якщо у нас немає чогось, значить, нам це не потрібно, або ми вважаємо себе недостойними цього (найчастіше). Отже, за тією ж схемою вище, повторюємо собі — «Я гідна(ий) любові! Я гідна(ий) грошей! Я гідна(ий) задоволення, ніжності і ласки! Я гідна(ий) мати автомобіль! Я гідна(ий) коханого(ої) і люблячого(ої) мене чоловіка (жінки)! Я гідна (ий) всього найкращого в житті!».

Повторюйте, поки не повірите в це, і тоді почнуться дива!

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 чарівні слова, які змінять ваше життя до невпізнання