30 способів навчитися любити себе

Чи знаєте ви, що ви – особлива людина?

Іншої такої немає у всьому світі. Ви заслуговуєте на те, щоб вас любили не тільки близькі друзі та рідні, а й ви самі! На жаль, не кожен знає, що вона гідна і таких людей багато. Ні, ви не повинні ставати самозакоханим егоїстом, просто не забувайте про себе, своє благополуччя і власне щастя. Вам варто любити себе хоча б для того, щоб вирватися з пелени обмежень, і прожити дійсно незабутнє життя.

Так що зробіть собі послугу, вдихніть глибше і з сьогоднішнього дня займіться ось чим:

1. Починайте кожен ранок з позитивних думок. Наприклад, як добре ви справляєтеся з роботою, як чудово ви сьогодні виглядаєте тощо. Думайте про те, що змусить вас посміхнутися.

2. Їжте те, що не тільки втамовує голод, а й наповнює вас енергією.

3. Кожен день займайтеся спортом, і рано чи пізно ви полюбите своє підтягнуте тіло.

4. Не вірте всьому, що думаєте. Усередині кожного з нас живе внутрішній критик, намагаючись вберегти себе від неприємностей. Дуже часто трапляється, що цей критик не тільки оберігає від неприємностей,  а й від всього хорошого, що могло б з вами трапитися.

5. Спілкуйтеся лише з людьми, які люблять і надихають вас. Не забороняйте нагадувати їм, яка ви чудова людина.

6. Досить порівнювати себе з іншими. Другої такої людини, як ви, немає на всій планеті. Єдина людина, з якою варто себе порівнювати – це ви самі.

7. Відмовтеся від будь-яких отруйних особистих відносин. Я це серйозно зараз! Будь-яка людина, яка змушує вас думати про себе погано, просто не заслуговує честі бути частиною вашого життя.

8. Святкуйте перемоги, неважливо, великі чи маленькі.

9. Виходьте за межі зони комфорту весь час, пробуючи щось нове. Почуття, які ви відчуєте, ні з чим не зрівняються.

10. Прийміть і полюбіть те, що відрізняє вас від інших: саме це робить вас особливим.

11. Пам`ятайте, що краса повинна бути природньою. Не дозволяйте всім цим відфотошопленим фотографіям в глянцевих журналах переконати вас, що ваше тіло недосконале. Усі моделі на їх обгортках в реальному житті виглядають інакше.

12. Намагайтеся зберігати спокій в будь-якій ситуації. Глибоко вдихніть і видихніть, очистіть свій розум від зайвих речей, і просто будьте собою.

13. Слідуйте за своїм одержимим захопленням. Ви знаєте свою одержимість – це та сама річ, яка вас одночасно притягує і лякає, це те, чим ви дійсно хочете зайнятися, але переконуєте себе, що у вас нічого не вийде. Слідуйте за нею!

14. Будьте терплячі, але наполегливі. Любити себе – значить постійно ставати краще, це те, що потрібно практикувати кожен день.

15. Постарайтеся усвідомити, що ви думаєте, відчуваєте, і чого хочете, щоб не жалкувати про прожите життя.

16. Ставтеся до інших з любов’ю і повагою.  Звичайно, це не означає, що всі будуть платити вам добром за добро, але це їх проблема, а не ваша.

17. Кожен день знаходьте щось таке, за що можна бути вдячним. У вас неминуче будуть свої злети і падіння. Це нормально, і так повинно бути. Саме в складні для вас часи важливо мислити позитивно і бути вдячним за те, що могло бути іще гірше, щоб максимально без втрат із них вирватися.

18. Коли у вас неприємності – поговоріть з вашою родиною, друзями, учителем або з будь-якою людиною, яка здатна допомогти вам їх пережити. Ви не зобов’язані це робити самотужки.

19. Навчіться говорити «ні». Це не зробить вас поганою людиною, зате зробить розумним.

20. Прощайте себе. Ви все іще соромно за якісь вчинки? Відпустіть його. Вам не змінити того, що сталося в минулому, але вам підвладне ваше майбутнє. Краще поставтеся до події, як до шансу чогось навчитися, і вірте в те, що здатні самі змінитися.

21. У вашій голові крутиться стільки думок, що ви не знаєте, за яку вхопитися? Запишіть їх на папері, незалежно від того, наскільки божевільними, злими, сумними або страшними вони вам здаються. А потім вкладіть цей листок в журнал і спаліть його … в загальному, зробіть що завгодно, що допоможе вам від них позбутися.

22. Залиште світ за вікном і загляніть в себе. Налийте собі чашечку вашого улюбленого чаю, кави, вина і тихо посидіть наодинці. Подумайте про всі ті чудові речі, які відбуваються у вашому житті прямо зараз, про вашу мрії, і  як їх досягти.

23. Не чекайте похвали від інших людей: «Ви можете бути найстиглішим і найсоковитішим персиком в світі, але все одно знайдеться хтось, хто ненавидить персики» Діта фон Тіз.

24. Будьте реалістом. На землі не знайдеться нікого, хто був би завди щасливий, тому, що всі ми – люди. Ми робимо помилки, ми відчуваємо емоції (як хороші, так і погані), і це нормально. Дозвольте собі бути людьми.

25. Будьте креативні! Малюйте, пишіть, ліпіть, будуйте, займайтеся музикою, словом, тим, що вам подобається, і залиште свого внутрішнього критика за дверима. Є мільйон і один спосіб самовираження: вибирайте той, що вам більше до душі.

26. Залиште позаду травми і рани минулого. Якщо не можете, то зверніться до тих, хто готовий допомогти. Коли ви зкинете із своїх плечей цей тягар, вам здасться, що ви важите не більше пушинки. Ми не повинні носити цю ношу за собою. Ми заслуговуємо більшого.

27. Знайдіть місце, де вам добре. Коли настають важкі часи – вирушайте туди, або уявіть себе там. Уявіть, як ви себе там відчуваєте, що відчуваєте, на що це схоже.

28. Коли ви наступного разу відчуєте себе найщасливішим в світі, складіть список ваших кращих якостей і досягнень. Так, це може здатися дивно, але цей список зможе неабияк підняти вам настрій в інші нефортові дні.

29. Прислухайтеся до вашого внутрішнього голосу. І якщо він виявиться не люблячим, не надихаючим і не підтримуючим, то прийшов час змін. Ви повинні говорити про себе так , як говорите  про кращого друга, сестру, брата або сина.

30. Займіться чимось таким, що вам дуже подобається. Насолоджуйтеся цим, насолоджуйтеся тим, що ви – це ви, і насолоджуйтеся вашим неймовірним життям.

За матеріалами

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 способів навчитися любити себе