7 найкращих рослин для очищення повітря всередині приміщення

Збережи собі, щоб в тебе завжди було чисте повітря!

1. Шефлера (Schéfflera або Парасолькове дерево) – буквально створена для приміщень, в яких курять. Вона прекрасно «засвоює» і нейтралізує нікотин і смоли, що містяться в тютюновому димі.

2. Сциндапсус золотистий (Epipremnum aureum або Потос) очищає повітря від бензолу. Велике листя вбирає велику кількість цієї речовини. Виростає він швидко, а поливати його можна досить рідко.

3. Драцена (Dracaena) знешкоджує формальдегід. Ця рослина ліквідує отруйні пари формальдегіду, які в мінімальних кількостях, але все ж поширюють лаки, клеї та меблі з ДСП.

4. Хлорофітум (Chlorophytum або павучок) вельми результативно вловлює вихлопні гази. Тому ця рослина просто необхідно тим, хто живе на першому або другому поверсі.

5. Хамедорея витончена (Chamaedorea elegans або кімнатна пальма) активно зволожує повітря і відфільтровує речовини, що виділяються пластмасою.

6. Плющ (Hedera helix) і 7. Фікус Бенджаміна (Ficus benjamina) – рекордсмени по очищенню повітря. Вони абсорбують масу отруйних речовин, у тому числі формальдегід, бензол і аміак. Фікус як магніт притягує до себе пил.

Підберіть парочку рослин для кімнати або офісу, і нехай вам дихається легко

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 найкращих рослин для очищення повітря всередині приміщення