Автор замальованих на Грушевського графіті пообіцяв відновити їх

У Facebook знайшовся автор знищених на вулиці Грушевського графіті часів Майдану

Художник під ім’ям Sociopath звернувся до українців у Facebook, пише Еспресо ТВ.

“Я до глибини душі вражений вашою реакцією на факт знищення трилогії “Ікони революції” на Грушевського. Я надзвичайно вдячний усім вам за підтримку, коментарі і повідомлення. Мені, як і вам, прикро, що таке сталося” , – пише він.

За його словами, в нього все ще є оригінальний екземпляр “Ікон”, проте ніхто з представників влади до нього не звертався, з проханням відновити картини.

“Ікони революції” в оригінальному розмірі в одному екземплярі є у моїй колекції, так само, як і трафарети, якими я створював трилогію у 2014-му. Вони все ще у майданівській сажі… Однак, ніхто з представників державних інституцій, не звертався до мене з проханням відновити картини”, – пише художник.

З його слів, те, що група художників 4 вересня, відновлюватиме малюнки, є спробою обдурити людей та пропіаритися, оскільки він в цьому не прийматиме участі.

“Читаю, що група художників, начебто, завтра – 4 вересня, відновлюватиме малюнки без моєї участі. Прикро, але такий крок, як на мене, є нічим іншим, як спробою обдурити нас усіх та пропіаритися на даній ситуації”, – пояснює митець.

Художник пообіцяв, що відновить графіті, як тільки ситуація набуде правильного розвитку.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Автор замальованих на Грушевського графіті пообіцяв відновити їх