Багато людей використовують крем в маленьких синіх баночках і зовсім не знають всі способи його застосування

Nivea, в класичних синіх банках, досить доступний, тому є одним з основних продуктів використання в гігієні, як жінок, так і чоловіків. Багато людей мають цей засіб в своїй сумочці. Але крем не тільки хороший для швидкого зволоження ваших рук. Ви можете використовувати його багатьма іншими способами.

1. Анти-старіння

Оголосіть війну зморшкам. Просто намажте трохи крему перед сном на ті ділянки, де ви помітили появу зморшок, і скоро ви побачите різницю!

2. Розтяжки

Для того, щоб запобігти появі розтяжок після вaгiтності, ви можете втирати трохи крему в живіт, гpyди, стeгна, робити це щодня. Крем так само гарний, як дорогі масла, призначені для усунення розтяжок.

3. Кола під очима

Якщо ви прокинулися вранці з темними колами під очима – вдамося до цього крему. Кола під очима складно приховувати. Перед тим, як лягти спати, спробуйте масажувати крем в ніжну шкіру навколо очей. Вимийте обличчя на наступний ранок, і ви побачите зміни.

4. Видалення макіяжу

Якщо у вас є цей крем, ви можете використовувати його для зняття макіяжу. Ви не матимете потребу в дорогих пінках і гелях. Крем усуває навіть водостійку косметику!

5. Сухі лікті

Багато людей стpaждають від сухості, навіть потрісканої шкіри на ліктях. Тут теж крем є ідеальним зволожувачем, який залишить Вашу шкіру м’якою і гладкою.

6. Сухі руки

Сухі руки є досить поширеною проблемою, особливо якщо ви миєте руки дуже часто. Вам не потрібен дорогий крем для рук для екстра-сухої шкіри. Ви можете просто використовувати цей недорогий і дуже потужний зволожувач!

Крем також творить чудеса для сухих колін і ніг!

Джерело.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Багато людей використовують крем в маленьких синіх баночках і зовсім не знають всі способи його застосування