Батьки 17-річної дівчини з Прикарпаття благають допомогти врятувати її від раку

Біда в сім’ю Іванни Мельник із села Парище Надвірнянського району прийшла зненацька, незадовго до нового року, коли у дівчинки діагностували рабдоміосаркому – злоякісну пухлину, яка утворюється зі скелетного м`яза. В Іванки на щоці утворилася пухлина і батьки негайно звернулися до лікарів.

– Спочатку ми пішли до стоматолога, сказав лікар, що це якесь незначне запалення, потрібно вигрівати і все минеться, – розповідає кореспонденту PRESS-ЦЕНТР мати дівчинки Оксана Мальник. – Проте минали місяці, а пухлина не лише не зникала, а навіть почала зростати. Тож ми пішли до стоматолога знову, цього разу – приватного.

Проте лікар не виявив жодних відхилень щодо стоматології, натомість скерував дівчинку до хірурга. Так 17-річна Іванна опинилася в івано-франківській обласній лікарні, де їй видалили пухлину, а гістологічний аналіз підтвердив страшний діагноз.

Батьки дівчинки вже витратили усі свої заощадження на лікування – наразі вона проходить другий курс хіміотерапії із восьми необхідних. Один із них коштує більше 500 євро та 15 тисяч гривень, до того ж щодня на дрібні медикаменти та обстеження йде по 500-1000 гривень. У родини більше немає грошей на лікування дитини.

Тому звертаються до небайдужих, аби допомогли фінансово врятувати дочку.

Карта «ПриватБанку» матері Іванни – 4149497822598969 (Мельник Оксана Дмитрівна), телефон: +38(068) 645 66 33.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Батьки 17-річної дівчини з Прикарпаття благають допомогти врятувати її від раку