Бійців АТО не пустили у відомий ресторан через “страшну форму”

Стало відомо про гучний скандал, який стався в одному з одеських ресторанів

Зокрема, волонтер Наталя Пранжу на своїй сторінці в Facebook повідомила про те, що в один з відомих одеських ресторанів заборонили заходити воїнам АТО.

Службовці ресторану мотивували свою відмову в обслуговуванні тим, що форма бійців АТО лякає відвідувачів з Російської Федерації.

Повідомляється, що мова йде про ресторан Cellini, який знаходиться в центрі міста.

«Вже вдруге заходимо туди з хлопцями в формі. Це не просто «виряджені хлопчики», це офіцери ССО (учасники АТО), і другий раз косі погляди і прохання не лякати відвідувачів», – повідомила волонтер.

Також вона повідомила, заяви про те, що форма українських бійців лякає відвідувачів виказує адміністратор ресторану Едуард.

«Коли йому почали пояснювати, що саме завдяки цим хлопцям він живе в місті, яке не бомблять і жителів не ставлять на коліна, він сказав, що це не його думка, а думка відвідувачів, які зараз перебувають в ресторані», – повідомила Пранжу.

За словами волонтера, вона має намір ініціювати перевірку закладу «усіма можливими офіційними органами» для з’ясування законності подібних вимог.

Джерело: Politeka

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Бійців АТО не пустили у відомий ресторан через “страшну форму”