Цей собака врятував життя щонайменш десяти українських воїнів

Звісно, йдеться про ворожих снайперів, бо розумний собака псує їм всю роботу.

Depo.ua продовжує розповідати про те, за яких обставин були зроблені світлини з України, що мали резонанс в соцмережах

Про це фото розповів офіцер західного регіонального медіа-центру МО України Тарас Грень (він же – той самий каратель з цукерками).

За словами Тараса, Діка захисники Широкіного вважають бойовим побратимом і членом військового колективу. В нього є своя окрема пайка, місце в бліндажі та бойовому розрахунку.

“Свій статус чотирилапий солдат заслужив особистою звитягою в умовах реальних бойових дій. На його рахунку щонайменше десяток врятованих життів воїнів Збройних Сил України, – розповідає Грень. – От і нещодавно Дік врятував наших бійців від кулі ворожого снайпера. Хлопці якраз поглиблювали свої окопи, коли Дік подав команду небезпеки. Все нібито здавалось спокійним. Ані звуків вибухів, чи свисту мін… Але бійці звикли довіряти Діку і лише пригнулись, як над головою одного з них просвистіла куля. Завдяки Дікові смерть, яку послав українцю російський снайпер, цього разу піймала облизня”.

Так само, Дік за кілька хвилин попереджає про початок обстрілу. І навіть з великою долею ймовірності може передбачити, куди поцілить снаряд чи міна. За свою службу він не вимагає нічого. Ну напевно крім поваги, ласки і баночки тушонки в якості премії…

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цей собака врятував життя щонайменш десяти українських воїнів