Дівчинку назвали Анна-Марія: татові – 60, мамі – 50, днями ця пара стала батьками

Дівчинку назвали Анна-Марія. Її вага – 3 кілограми 900 грамів, зріст – 56 сантиметрів. 60-річний Ігор Бандрівський – на сьомому небі від щастя, адже він уперше став батьком! Його ж дружині, Риті Присяжненко, 27 листопада виповнилося 50. Ось такий подарунок на ювілей – донечка, пише Експрес.

“Зрозуміла, що вагiтна, коли дитинка почала рухатися в животі, – згадує Рита Присяжненко. – На той момент це був уже четвертий місяць вагiтності. І я, і чоловік були ошелешені такою новиною. Усе-таки ми вже немолоді. Мій Ігор завжди казав, що Бог рано чи пізно подарує нам щастя стати батьками. І ось сталося!”

Рита і Ігор уже 12 років разом. У жовтні вони одружилися. У жінки це – друга дитина. Синові – 29 років, він виховує двох дітей.

“У моїй практиці випадок, коли жінка народила в такому віці, перший, – каже Орися Бонецька, акyшерка полoгoвого відділення Старосамбірської райлікарні. – Це була доношена вагiтність, і дівчинка народилася здорова!”

Фото ілюстративне.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Дівчинку назвали Анна-Марія: татові – 60, мамі – 50, днями ця пара стала батьками