Домашній лимончелло: рецепт італійського лікера

Лимончелло – це популярний італійський лимонний лікер, який настоюється на шкірці лимонів, тому для приготування напою використовуються тільки свіжі ароматні лимони.

Існує два різновиди лікеру лимончелло: класичний і крем-лікер. Для приготування класичного лимончелло використовується вода, яка для крем-лікеру замінюється молоком. Крім того, до рецепту лимончелло також входить цукор і спирт вищої якості.

Традиційно лимончелло готується близько 3 місяців, але в домашніх умовах час приготування зазвичай скорочується в середньому до 15 днів.

Домашній лимончелло – інгредієнти:

  • 5 великих лимонів,
  • 0,7 л горілки,
  • 0,5 кг цукру,
  • 0,5 л води,
  • 1 банка з кришкою (об’ємом 1 літр),
  • 1 пляшка (об’ємом 1-1,5 літра).

Домашній лимончелло – приготування:

1. Добре вимий лимони. Акуратно, намагаючись не зачіпати білої плівки, зчисти з них цедру. Найпростіше це зробити за допомогою овочечистки.

2. Склади всю цедру в банку й залий горілкою. Закрий банку кришкою й постав у холодильник або в будь-яке інше прохолодне темне місце на 5 днів.

3. На шостий день настойку потрібно процідити, відокремивши рідину від цедри.

4. В окрему каструльку влий воду і всип цукор. Нагрівай на плиті доти, поки цукор повністю не розчиниться. Постійно помішуй. Готовий цукровий сироп повністю остуди.

5. Змішай цукровий сироп і лимонну настоянку. Перемішай, перелий у пляшку й постав у холодильник іще на 2-3 дні.

6. Подавай лимончелло в попередньо заморожених у морозильній камері високих чарках.

Смачного!

За матеріалами

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Домашній лимончелло: рецепт італійського лікера