“Динамо” з перемоги над “Янг Бойз” стартувала в кваліфікації ЛЧ

Київське “Динамо” з перемоги над швейцарським “Янг Бойз” стартувало в третьому рауде кваліфікації Ліги чемпионав. Матч закінчився з рахунком 3:1

На 15 хвилин іАндрій Ярмоленко поборовся за м’яч в чужій штрафній і з правого потужно пробив у дальній верхній кут. На 34 хвилині Дьемерси Мбокані залишився абсолютно один біля чужих воріт і акуратним ударом п’ятою відгукнувся на прострільну передачу Ярмоленка уздовж лицьової лінії поля, повідомляє РБК-Україна.

На 91 хвилині простріл Рожера Ассале з флангу завершився ударом на випередження від Крістіана Фасснахта. Через дві хвилини Денис Гармаш після передачі Максима Коваля опинився у вигідній позиції для удару і лівою ногою акуратно пробив у ближній нижній кут. у

Відповідь матч відбудеться 2 серпня у Швейцарії.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: