Директор школи втоптала в бруд сина загиблого бійця АТО: в мережі бунт (фото)

У соціальній мережі розгорівся скандал навколо директора школи, в якій навчається син загиблого бійця АТО – Дениса Поповича

Подробиці в Facebook політолог Олексій Голобуцький.

За його словами, все відбулося в Морозівці, що під Києвом. Військовий комісар, який проводжав загиблого Поповича на фронт, прийшов 1 вересня провести в школу одного з його синів – Іллю. Військовий також хотів подякувати хлопчикові за подвиг батька – подарувати сякі-такі дрібниці до школи, але директор школи Вікторія Чіхман не дозволила цього зробити. Вона також заборонила урочисто вручити подарунки сироті від військових – як знак того, що подвиг його батька не забутий.

Голобуцький пише, що директор аргументувала свою відмову тим, що Міністерство освіти розпорядилося проводити «лінійки» без офіційних осіб і промов. Крім того, на думку Чіхман, інші діти стали б заздрити Іллі.

«Так, вона так і сказала про подарунок від військкомату сироті – «діти заздритимуть». Загиблому татові заздрити?! Сирітству заздритимуть?! Вдовій долі, копійкам соцвиплат, залежності від підтримки «заздрити»?!», – обурився Голобуцький.

Ілля все-таки отримав подарунки, але практичний таємно – полковник Олександр Лисенко був змушений вітати його за рогом школи.

«А на лінійці між тим урочисто вручав подарунки іншим дітям бородатий мужик в довгому платті і золотий біжутерії. І зустрічали з короваєм когось із райадміністрації. Тому що вони не в камуфляжі. І не до сироті бійця», – обурився політолог.

Джерело: Politeka

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Директор школи втоптала в бруд сина загиблого бійця АТО: в мережі бунт (фото)