Гори руїн і хаос: у Києві влаштували великий погром (фото)

У ніч на 22 серпня, біля станції метро “Політехнічний інститут”, в Києві знесли МАФи

Було повністю демонтовано торговий ряд, який був розташований при виході зі станції (на Політехнічному провулку). МАФи, розташовані через дорогу, залишилися недоторканими.

Власники кіосків заявили, що зносити їх почали вночі, близько 02: 00-03: 00. Кажуть, що ніяких попереджень про це не отримували.

Зараз продавці збирають на місці вцілілий товар.

Відзначимо, не обійшлося і без бійок. Водій автомобіля вирішив пробити оточення поліції, але був затриманий із застосуванням спецзасобів.

Нагадаємо, в Харківському районі столиці сталася пожежа МАФів, які працюють біля метро.

Як писала раніше Politeka, на Контрактовій площі демонтували чотири МАФи.

Раніше відбулося знесення ринку біля станції метро «Лісова». При цьому влада Києва заявила, що вони не брали ніякої участі в цьму. У заяві стверджується, що рішення про знесення ринку прийняв районний суд. За словами чиновників, земельну ділянку, на якому розташовувався ринок, був виданий в оренду для будівництва там торгового центру. Однак замість ТЦ на території встановили МАФи. Орендар подав до суду для звільнення земельної ділянки від самовільно встановлених кіосків. Суд, в свою чергу, прийняв рішення про демонтаж тимчасових споруд.

А майже всі кошти, які КП «Київблагоустрій» заплатило ТОВ «Україна Бізнес Груп» за демонтаж незаконно встановлених МАФів у Києві, згодом перерахували фіктивним фірмам.

Фото: facebook.com/natalka.makogon, facebook.com/poduvod, facebook.com/dtp.kiev.ua.

За матеріалами 112.ua, Politeka.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Гори руїн і хаос: у Києві влаштували великий погром (фото)