Господарі собаки не знали, чому вона дивиться на них, не відриваючись, щоночі

Шалено сумна, але неймовірно приголомшлива історія.

Адаптація до нового будинку може бути важким завданням для будь-якої тварини. Звичайно ж, незрозуміле середовище і незнайомі люди – це серйозний стрес для будь якої собачки, інформує Ukr.Media.

Ця історія – ще один доказ того, що якщо ваш новий вихованець веде себе дивно, то для цього можуть бути серйозні причини.

Коли сім’я прихистила нового пса, він ніяк не міг заснути, і дивився на своїх нових господарів, не відриваючись. А невдовзі вони дізналися про жахливу причину.

Сім’я вирішила поселити нового вихованця, якого вони побачили у притулку для собак. Пес їм дуже сподобався, і вони були готові обсипати його ласкою і любов’ю.

Собака весело гралася з ними цілий день, але ось вночі була одна дуже серйозна проблема. Коли господарі лягали спати, собака сідала поруч з ліжком і починала пильно дивитися на них. Ясна річ, господарі не могли зрозуміти, в чому тут справа.

Через кілька днів члени сім’ї вирішили відвезти собаку до ветеринара. Після ретельного огляду лікар повідомив їм, що собака повністю здорова. Звичайно ж, сім’я була щаслива, але вони так і не отримали відповіді на питання.

Отже, вони вирішили поїхати у притулок і розпитати про колишних господарів вихованця. Виявилося, працівник знав відповідь на це питання. Попередній власник, як виявилося, одного разу ввечері дочекався, поки собака засне, привіз її в притулок, і більше не повернувся.

Зворушені історією цього пса, члени сім’ї зрозуміли, що їм потрібно зробити: вони поставили маленьке ліжечко собачки поруч зі своїм спальним місцем, і він почав почувати себе спокійніше.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Господарі собаки не знали, чому вона дивиться на них, не відриваючись, щоночі