Як приготувати курку, щоб видалити гopмони і антибіотики

Щоб можна було їсти магазинну курку і не хвилюватися, що в ній є шкідливі речовини …

Колись давно курочка потрапляла до нас на стіл прямо з бабусиної пташиного двору.

Сьогодні прилавки супермаркетів завалені курячим м’ясом. І всі ми знаємо, що виробники далеко не завжди чесно конкурують між собою.

Вони годують птицю комбікормами, гopмонами і (!) антибіотиками. А антuбіотики можуть перебувати в організмі курки більше одного тижня.

Як же перестрахуватися і вжити певних заходів обережності? Очистити куряче м’ясо від антuбіотиків можна прямо на кухні. Ось як позбавити його від шкідливих тoксuнів.

Спосіб перший.

Якщо ви варите магазинну курку, то бульйон краще не використовувати. У ньому немає нічого корисного. У процесі варіння з м’яса вимиваються всі тoксuни і потрапляють прямо в бульйон. Для курячого супу рекомендується використовувати домашню птицю.

Спосіб другий.

Якщо вирішили приготувати запечену курку, то вичистіть її внутрішні органи. Тому що саме там накопичуються тoксuни. Також рекомендуємо видалити шкірку.

Спосіб третій.

Курку замочити в розчині. Для нього знадобитися 1 літр чистої води і кілька столових ложок кухонної солі. Також в розчин добре додати сік 1/4 лимона. Помістіть курку в розчин на 2 години. Злийте розчин. Зробіть новий і знову замочіть курку на годину або дві.

Замочувати м’ясо птиці рекомендується і в мінеральній воді. Так воно не тільки очиститься від шкiдливих тoксuнів, але і стане більш м’яким.

Поділіться цією інформацією зі своїми знайомими! Їжте тільки корисну їжу і будьте здорові!

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Як приготувати курку, щоб видалити гopмони і антибіотики