Який чай не можна пити взимку: важливі поради

Незважаючи на те, що зима ще не прийшла, погода вже припинила радувати нас сонечком і високою температурою. І, звичайно, щоб зігрітися, треба пити чай. Мало хто зупиняється просто на напої, і додає туди все, чого душа забажає. Але лікарі кажуть, що взимку не можна додавати в чай деякі продукти, і ми вирішили більше розповісти вам про це.

Які продукти не можна додавати в чай

Чай з цукром

Лікарі в принципі дуже неоднозначно ставляться до цукру. Є досить багато досліджень, які доводять, що в чай не можна додавати цукор. За статистикою, країни, в яких прийнято пити не солодкий чай, менше страждають онкологічними захворюваннями. Але, потрібно відзначити, що подібне стосується тільки чорного чаю. На цілющі властивості зеленого чаю цукор не впливає.

Чай з молоком

Відомо, що в чаї є важливий компонент – катехіни, які служать природними і досить сильними антиоксидантами. І саме він вважається найкориснішим у цьому напої. І якщо додавати в чай молоко, то властивості катехіни просто зникають.

Чай з медом

Мед сам по собі набагато корисніший чаю. Але от якщо спробувати їх змішати, то ви будете піддавати ваш організм серйозній небезпеці. Цього ні в якому разі не можна робити. При температурі понад 40° С у меді цілком руйнується цінний фермент діастаза, а при більш високій температурі (60° С) мед перетворюється в канцероген – міститься в ньому фруктоза окислюється, а продукт цього окислення здатний спровокувати виникнення злоякісних новоутворень у шлунку. Тому, такий чай можна пити не тільки взимку, а й взагалі.

Чай з лимоном

Тут ситуація така ж, як і з медом. За окремо всі дуже корисно, але разом, під впливом високої температури, чай з лимоном стає досить небезпечним. Руйнується вітамін С та інші корисні речовини у лимоні. І якщо ви великий любитель такого чаю, то додайте лимон вже, коли чай буде прохолодним.

Тепер ви знаєте, який чай не можна пити взимку і чому.

Джерело: «Znaj.ua»

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Який чай не можна пити взимку: важливі поради