Казахстан переходить з кирилиці на латинку

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв підписав указ про поетапне переведення алфавіту казахської мови з кирилиці на латиницю, пише Gazeta.ua.

“Уряду Республіки Казахстан: утворити національну комісію з перекладу алфавіту казахської мови на латинську графіку; забезпечити поетапне переведення алфавіту казахської мови на латинську графіку до 2025 року”, – йдеться в тексті документа.

З метою забезпечення перекладу алфавіту казахської мови з кирилиці на латинську графіку Назарбаєв ухвалив затвердити доданий алфавіт казахської мови, заснований на латинській графіці, що складається з 32 букв.

12 квітня Назарбаєв доручив уряду скласти графік переходу казахського алфавіту на латиницю. Глава держави нагадав, що повністю відмовитися від кирилиці Казахстан повинен до 2025 року. За словами казахстанського лідера, новий алфавіт дозволить ефективніше модернізувати суспільство, полегшить комунікацію із зовнішнім світом, допоможе дітям швидше вчити англійську мову.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Казахстан переходить з кирилиці на латинку