Хлопчика, якого мама залишила у «Вікні життя», перевели у Будинок дитини

Хлопчика Ярослава, якого у березні підкинули в пологовий будинок у Сторожинці Чернівецької області, перевели до Чернівецького обласного Будинку дитини.

Про це повідомила завідувач пологового відділення Сторожинецької ЦРЛ Валентина Манчуленко-Мельничук.

“Хлопчик почувається добре, його перевели до Чернівців в Будинок дитини. Валентина Дмитрівна розповіла, що якщо мати передумає та захоче повернути дитину – у неї буде така можливість, але тільки після того, як вона юридично доведе, що саме вона її народила.

Опісля хлопчика переведуть у Відділення патології новонароджених Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні, де він пробуде приблизно два місяці.

Якщо за цей період його мати не повернеться, дитина буде передана в Будинок немовляти і в подальшому буде вирішуватися питання усиновлення.

Після того, як про цей випадок у Facebook повідомила акушер-гінеколог Валентина Манчуленко-Мельник, небайдужі активно приносили дитячі речі до пологового будинку.

5 березня хлопчика охрестив священик. Разом зі священниками його хрестили медичний персонал та породілля.

Як розповіла завідуюча пологовим відділенням Сторожинецької ЦРЛ Валентина Манчуленко, лікарі вирішили назвати хлопчика Ярославом. У документах йому записали прізвище «Мудрий».

Джерело: promin

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Хлопчика, якого мама залишила у «Вікні життя», перевели у Будинок дитини