Кожному українцеві майже 4 тисячі гривень: ПриватБанк застерігає від нового шахрайства…

ПриватБанк застеріг, що у соціальній мережі Instagram з’явився новий вид шахрайства, і закликав користувачів цієї соцмережі бути обачними, не переходити за сумнівними посиланнями, не реєструватися на невідомих сайтах та не передавати шахраям власні персональні дані.

Про це повідомили у прес-службі банку.

“У стрічці новин Instagram почали з’являтися рекламні повідомлення, в яких йдеться, начебто кожен громадянин України відтепер може отримати 3800 гривень. У коментарях фейкові акаунти користувачів розповідають, що їм буцімто вже зарахували ці гроші на картку ПриватБанку”, – пояснили у фінустанові.

Зазначається, що при переході за рекламним посиланням користувачу пропонують зареєструватися і отримати гроші, продавши частину свого інтернет-трафіку. При реєстрації у користувачів просять ввести особисті дані та інформацію про рахунки у ПриватБанку.

“Закликаємо користувачів бути обачними, щоб не потрапити на гачок шахраїв. Жодного законного приводу, який передбачав би отримання кожним громадянином України 3800 гривень, немає. Тому у банку закликають не довіряти такій рекламі, не переходити за сумнівними посиланнями та, звичайно, не розголошувати особисту інформацію та дані своїх банківських карток. Наголошуємо: у випадку, якщо ви маєте сумніви щодо операцій зі своїми картками, вважаєте, що могли стати жертвою шахрайства, негайно звертайтеся на гарячу лінію 3700”, – зазначили у цьому зв’язку в ПриватБанку.

Джерело: ukrinform

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Кожному українцеві майже 4 тисячі гривень: ПриватБанк застерігає від нового шахрайства…