Квас на цикорії (на ячмінному напої “Ранок”). Смак дитинства…

Усе минуле літо “підганяла” свій рецепт квасу. Тепер він ідеальний, і хочу з вами ним поділитися. Квас виходить дуже смачний, з бульбашками, в міру солодкий. Цикоріємо не чути, а смак – як у дитинстві!

Складові

На 1,5 л квасу:

  • 1 ч. ложка з чубком цикорію (або ячмінного напою з цикорієм “Ранок”),
  • 5 ст. ложок цукру,
  • 0,5 ч. ложки лимонної кислоти,
  • 0,5 ч. ложки сухих дріжджів,
  • 1,5 л очищеної або холодної кипяченої води.

Я роблю 3 л через день.

Приготування

Окремо закипятити невелику кількість води (до 1 л) . В окремий посуд скласти всі інгредієнти (окрім дріжжів!!!), залити окропом (на 1 порцію десь 250-300 мл), ретельно все розчинити. Додати води, щоб рідина була тепленька (для дріжжів, щоб не запарились), знов перемішати, вилити в пляшку, поставити на підвіконня, на сонечко.

Якщо зробили зранку (десь 10-11 год), то залишити до 19-20 на підвіконні, тоді – в холодильник. Зранку квас готовий. Якщо приготуєте пізнього вечора – то десь до 16 год наступного дня. Пляшки ретельно закручуйте! Якщо не розливати у пляшки, а залишити у каструлі, то квас виходить негазованим.

Тому розливати у пляшки обовявязково – пластикові або скляні. Тоді квас виходить дуже смачний, з бульбашками, в міру солодкий.

Рецептом поділилася Інга. Джерело: Сім’я і дім

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Квас на цикорії (на ячмінному напої “Ранок”). Смак дитинства…