Лікарі розповіли, як не застудитися на морозі

Мало хто знає, що на морозі небезпечно курити або носити тісне взуття. Куріння на морозі зменшує циркуляцію, а це може стати причиною відмороження кінцівок.

Те ж саме стосується закутування шарфом рота та носа. Видихаючи гарячу пару в шарф, ви перетворюєте його в крижану кірку. Повітря, яке ви вдихаєте – стає ще більш холодним, що загрожує застудами або ангіною, передають podrobnosti.ua.

Зимове взуття повинне бути вільним, щоб можна було без перешкод одягати теплі шкарпетки і не відчувати дискомфорту. Це може спровокувати обмороження.

Напитися гарячого чаю відразу перед виходом на вулицю – ще одна поширена помилка. Такий напій збільшує кровообіг і підвищує захисні сили організму. Але при цьому після чашки гарячого напою розширюються судини. Вийшовши на мороз, відразу ж втрачається багато власного тепла.

При низьких температурах дихати глибоко небезпечно для здоров’я. Доводиться робити вдихи малими порціями повітря. В результаті чого настає нестача кисню. Зростає навантаження на серце, оскільки воно збільшує кількість скорочень за хвилину, щоб збільшити інтенсивність кровообігу і хоча б таким чином доставляти побільше кисню до клітин. На цьому тлі у декого починається тахікардія, хтось відчуває сильний головний біль.

Не можна грітися на вулиці алкоголем. Він розширює судини і спричиняє швидку віддачу дорогоцінного тепла в навколишню атмосферу. Через невеликий проміжок часу тіло починає стрімко охолоджуватися, а свідомість під впливом спиртного не може адекватно контролювати ситуацію.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Лікарі розповіли, як не застудитися на морозі