Лісник з сином у Карпатах застрелили рись з Червоної книги: фото

Єгері Рахівського лісничого господарства похизувались у соцмережах фотографіями вбитої карпатської рисі.

Вполювали її днями в лісі на Закарпатті, пише журналіст Галина Плачинда у себе на сторінці у Facebook.

“Ах, у Карапатах сніг! І син лісничого Державного підприємства “Рахівське лісове державне господарство” на прізвище Кабаль розпочав полювання на червонокнижну рись. “Едельвейсом цвіте Закарпаття моє…” Згідно з даними Червоної книги, в українських Карпатах лишились усього 350 особин цієї прекрасної тварини”, – написала вона.

У мережі визначили, що мисливцями були лісничий ДП “Рахівське ЛДГ” Володимир Кабаль та його син Михайло.

“Віктор Кабаль є головою районнного товариства мисливців та рибалок “Говерла”,а його син Кабаль Михайло – заступник РТМР “Говерла”. Виходить, що браконьєр – сам лісничий Устеріцького лісництва ДП “Рахівське ЛДГ” і головний борець з браконьєрами?” – пише користувач Василь Шемота в спільноті “Небайдужа Рахівщина” в соцмережі Facebook. Також опублікували фото Віктора Кабаля з вбитою твариною.

Народний депутат Ірина Суслова звернусь до Генеральної прокуратури, МВС та міністра екології з вимогою розслідувати цю справу та покарати винного з максимально допустимою законом суворістю.

Джерело: Gazeta.ua

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Лісник з сином у Карпатах застрелили рись з Червоної книги: фото