Луценки прокоментували свій відпочинок на Сейшелах за € 50 тисяч й похвалилися волонтерством

Народний депутат Ірина Луценко прокоментувала інформацію ЗМІ щодо відпочинку на Сейшельських островах разом зі своїм чоловіком – генпрокурором Юрієм Луценком. ЗМІ стверджували, що це коштувало щонайменше 52 тисячі євро.

“Ця новорічна відпустка була особливою для нашої сім’ї. Ми всі працюємо, наші з чоловіком робочі графіки часто передбачають роботу до півночі та пізніше. За таких умов сімейні вечори з дітьми та рідними – це розкіш, а можливість провести час всім разом – безцінна”, – написала вона у Facebook.

Також Луценко вирішила, що доречно буде розповісти про свою волонтерську і благодійницьку діяльність: “оскільки журналісти пишуть про витрати на відпочинок, вважаю за необхідне поінформувати, на що іще витрачаю власні кошти”.

“У 2017 році була оплачена допомога інвалідам-спінальникам у Львові, обладнання для школи в Пісочині Харківської області, операція на серці мами бійця АТО, лікування жінки з Широкиного, допомога (ремонт, обладнання, транспорт, техніка, продукти, інше) 72-й бригаді ВСУ, навчання в Українському католицькому університеті дівчинці зі Львівської області, подарунки дітям, які лікуються в Охматдиті та Інституті раку, допомога Харківському дитячому будинку, концерт для дітей на 8 березня в Києві, оренда приміщення в Українському домі для аукціону по збору коштів для бійців АТО та інше”, – написала вона у соцмережі.

Сам Луценко пояснив, що його сім’я вирішила поєднати “медовий місяць” сина Олександра та 30-річчя його шлюбу.

“Саша і Настя вибирали місце у теплих краях. Син оплатив переліт (і ми це вказали у своїх деклараціях). Проживання (приблизно 20 тис дол на трьох) ми оплатили самі. У нас немає рахунків у офшорних зонах, ми не володіємо зарубіжною нерухомістю, яхтами чи гелікоптерами. Останнім часом я отримую зарплату від 130 до 220 тис. грн щомісяця. Іра – понад 110 тис. доходу. Це дозволило нам провести з дітьми 7 днів на відпочинку”, – розповів Луценко.

“Так само як ці доходи дозволили мені в грудні оплатити матеріальну допомогу пораненим воїнам АТО на 450 тис грн, а Ірині допомогати іншим людям. Я щасливий з обох цих вкладень – у свою сім‘ю і в допомогу людям”, – додав генпрокурор.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Луценки прокоментували свій відпочинок на Сейшелах за € 50 тисяч й похвалилися волонтерством