Мама 2 дітей благає врятувати її життя, на лікування раку потрібно близько 700 тис. грн

34-річна Тетяна Куценко з Нововолинська на Волині лікує рак молочної залози. Перенесла 2 операції, курси хімічної та променевої терапії. Призупинити ріст ракових клітин можна за допомогою препарату “Ібранс”. Обов’язковий курс триватиме 16 місяців. На лікування потрібно близько 700 тис. грн.

“Діагноз мені поставили 5 років тому. Тоді була третя стадія. Хоч я значно раніше зверталася до лікарів. Відразу після народження другої донечки помітила, що з лівої груді погано йшло молоко. Я ще тоді запідозрила щось недобре. Але лікарі запевнили, що все добре. Порадили не їсти м’яса і попити валер’янку. Мовляв, якщо турбуватиме, тоді прийти за 3 місяці. Коли я знову прийшла, вже було запізно. Мене прооперували, пройшла 7 курсів хіміотерапії та 20 променевої. Лікування дало позитивну динаміку. Періодично обстежувалася. Спочатку раз на півроку, опісля – щороку. Але нещодавно виявили метастази в печінці та легенях. Оперувати протипоказано. Пройшла знову хіміотерапію. Метастази у легені зникли, у печінці зменшилися наполовину. Хімія у подальшому протипоказана, не витримає серце. Призупинити ріст метастаз можна за допомогою гормонального препарату “Ібранс”. Він у Львові проходив клінічні дослідження. Я знаю багатьох людей, яким він допоміг і люди вже живуть 10 років. Я теж не хочу здаватися. Мушу боротися заради своїх 2 маленьких донечок і рідних людей, які вірять у мене. На місяць треба 43 тис. гривень. А всього 688 тис. гривень. Нещодавно Віктор Павлік про мене дізнався і перерахував 10 тис. гривень. У нього були зайві від потрібної суми на лікування його сина. Я звертаюся до всіх небайдужих людей. Дуже прошу, будь ласка, допоможіть. Мрію побачити своїх донечок випускницями. Старшій моїй Вікторії 14 років, а Вероніці лише 8 рочків”, – розповіла Тетяна Куценко.

Реквізити для допомоги: Картка Приватбанку: 4149 4991 1968 3579 (Куценко Тетяна Валеріївна), її контакти: 0 (73) 469 85 93.

Автор: Любов КАРНАРУК, джерело: Gazeta.ua

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Мама 2 дітей благає врятувати її життя, на лікування раку потрібно близько 700 тис. грн