Мама з горя наклала на себе руки… Тато маленької Єсенії просить допомогти зібрати кошти для реабілітації доньки

Дитину чекають на лікування в Китаї

Всупереч вироку лікарів, вона бореться і перемагає. Це про трирічну Єсенію Бубнову з Дніпропетровщини. Дівчинка перенесла важкий енцефаліт, втратила змогу ходити і розмовляти. Коли медики поставили на дитині хрест, її мати від горя наклала на себе руки. Та попри все маленька дівчинка титанічними зусиллями домоглася перших успіхів. Аби стати на ноги, їй терміново треба зібрати гроші на закордонну реабілітацію, пише ТСН.

У відповідь вона лиш ледь помітно посміхається. Єсенії три рочки, і майже все своє життя вона нерухома, не розмовляє і майже не бачить. Дівчинка народилась цілком здоровою, та коли їй був місяць раптово захворіла на вірусний енцефаліт.

Хворобу тоді перемогли, та страшнішими виявились її наслідки: дівчинка страждає через постійні судоми. У малечі важко уразило мозок, втратився зір, постійні спазми паралізували усе тіло.

З таким важким станом доньки не змогла впоратись мама дівчинки. Коли Єсенії був усього рік, жінка у відчаї наклала на себе руки.

Три важкі роки боротьби, нарешті, дали результат. Спершу дівчинка, в якої досі не було емоцій, посміхнулася. Потім і це взагалі фантастика- змогла сісти.

Тренування в неї щодня по три-чотири години. Спочатку її змушують рухатись. Потім – кілька сеансів масажу. І спеціальні вправи для відновлення зору. Але це все, що може запропонувати українська медицина. Лікарі радять родині їхати за кордон.

Родина знайшла клініку аж у Китаї. Окрім операцій там готові зайнятись надскладним індивідуальним лікуванням.

На заваді єдине “але” – гроші. У небагатій сільській родині, де на лікування дівчинки вже три роки віддають останні копійки, ресурси скінчились.

Безкоштовні квитки на літак для Єсенії готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом 1+1. В Китаї дівчинку чекають вже першого жовтня. До цього часу треба зібрати хоча б частину грошей із 50 тисяч доларів, які потрібні на лікування.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку 4149629391966967

Бубнов Станіслав Юрійович 

Група допомоги Есенії в FB – https://www.facebook.com/groups/Eseniya.Dopomoga/

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Мама з горя наклала на себе руки… Тато маленької Єсенії просить допомогти зібрати кошти для реабілітації доньки