Міністру доступно пояснили, чому українці недоїдають

Українці витрачають майже половину свого доходу на харчування, тому що мало заробляють.

Хоча міністр соціальної політики Андрій Рева вважає інакше. “Коли ми говоримо про те, що німці витрачають 14%, а ми – 50%, то система пріоритетів”, – заявив чиновник в ефірі українського каналу, інформує znaj.ua.

За його словами, німці витрачають менше, тому що у них така культура харчування. При цьому він зазначив, що ціни на основні продукти в Німеччині та Україні, в цілому, однакові.

Однак науковий консультант з соціальних і гуманітарних питань Центру Разумкова Людмила Шангіна назвала іншу причину: “Мова йде про бідність українського суспільства, оскільки більшість сімей мають такі витрати на продовольство”. Вона зазначила, що якщо сім’я витрачає половину свого доходу на харчування – це бідне суспільство.

“Ми недоїдаємо. Особливо такі необхідні продукти, як якісна риба, м’ясо, молочні продукти, фрукти і овочі”, – сказала Шангіна. І це не менталітет, а бідність.

Більш того, у великих витратах винне також і уряд, яке відмовилося від державного регулювання цін на так звані “соціальні” продукти. В результаті продукти подорожчали.

Також в купе з комунальними платежами, які істотно підвищилися, в українців взагалі практично не залишається грошей на інші потреби: освіту, одяг, побут.

Американські дослідження наводять такі дані про витрати громадян інших країн на продукти харчування: Великобританія – 8,2%, Швейцарія – 8,7%, Ірландія – 9,6%, Австрія – 9,9%. З іншого боку списку: Нігерія – 56,4%, Кенія – 46,7%, Камерун – 45,6%, Казахстан – 43%, Алжир – 42,5%, Філіппіни – 41,9%, Пакистан – 40,9 %, Гватемала – 40,6%, Азербайджан – 40,1%

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Міністру доступно пояснили, чому українці недоїдають