Мобільний зв’язок без кордонів: Європарламент готує подарунок українцям print поділитись

Незабаром українці зможуть спілкуватися дешевше по мобільному в європейських країнах. У Європейському парламенті запропонували скасувати плату за роумінг між Євросоюзом, Україною, Молдовою і Грузією.

Про це повідомляє “Знай.ua“. Таку ініціативу запропонували напередодні листопадового саміту програми ЄС “Східне партнерство”.

Євродепутати виступають також за створення трастового фонду для інвестицій в Україну. Вони також торкнуться теми нових санкцій відносно Росії.

Для лібералізації скасування роумінгу планується для зазначених трьох країн розробити програму “Східного партнерства-плюс”. Вона передбачала б запровадження односторонніх тарифних преференцій або створення широкосмугових каналів зв’язку з високою потужності.

Програму ЄС можуть також запропонувати й іншим учасницям “Східного партнерства” – Вірменії, Білорусі та Азербайджану. Але вона буде актуальною “коли вони будуть готові для таких розширених можливостей”.

У документі йдеться і про трастовий фонд для України. У ньому акумулюватимуться приватні і державні інвестиції для країни. Їх залучатимуть в соціальну і економічну інфраструктуру.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Мобільний зв’язок без кордонів: Європарламент готує подарунок українцям print поділитись