Молитва, яка закриє на 7 замків усі біди

Якщо у вашій родині почалися розбіжності, а невдачі йдуть одна за одною, присутня постійна тривога і поганий настрій- ТО ЦЯ МОЛИТВА ДОПОМОЖЕ ВАМ!!!

Молитви – найдоступніший спосіб попросити Вищі сили про захист і допомогу. Якщо у вашій родині почалися розбіжності, невдачі йдуть одна за одною, присутня постійна тривога і поганий настрій, то захист вам особливо необхідний.

Часто буває, що після появи в будинку деяких гостей енергетика змінюється в гіршу сторону, частішають конфлікти, а атмосфера перетворюється з затишної в ворожу. Допомогти собі і своїм близьким в цьому випадку не тільки можна, а й треба. Існує певний тип людей, який називають енергетичними вампірами. Свідомо чи несвідомо вони крадуть наші життєві сили.

Після спілкування з ними погіршується самопочуття, загострюються хронічні захворювання, а що ще гірше – людина позбавляється захисту від негативних проявів. Уберегти свою сім’ю можна за допомогою перевірених оберегів. Але є захист і сильніший – молитва «Сім хрестів», яка прийде на допомогу кожному.

Молитва-оберіг для захисту будинку і сім’ї

Будь-яке слово має особливу силу і здатне змінити світ. Тонкі вібрації, спрямовані в простір, можуть як позбавити енергії, так і дарувати найсильніший захист. Молитва- оберіг є своєрідним щитом, який захищає від негативних проявів.

Для того, щоб активувати захист, запаліть сім церковних свічок. Важливий і настрій. Необхідно відігнати погані думки і перестати звинувачувати в своїх бідах і нещастях інших. Вищі сили самі оберуть міру покарання тим, хто зазіхнув на чуже і будує підступи.

Не поспішайте, дихайте глибоко і розмірено. Уявіть, що вас і ваш будинок накриває прозорий кокон, який переливається від надлишку енергії. Направте всі сили на те, щоб розтягнути його над кожним членом сім’ї, а також укутати ним своє житло. Сім раз прочитайте текст молитви, хрестячи простір навколо себе:

«Сім хрестів захисту накладу на себе, свою сім’ю і дім. Від Духа Святого; від Господа нашого; від сина його Ісуса; від Богородиці Великої, яка дала життя непорочно;від Ангела-Хранителя свого, невідступно оберігаючого мене; від заходу до світанку хрест накладаю; від землі до небес. Закриває цей великий хрест вхід від нечистого, ховає нас від лукавого. Сім замків на будинок накладу, від горя його закрию, сили захисні віддаю для спокою і комфорту нашого.

Перший замок – від біди; другий – від напасті бідності і бездолля; третій – від сліз пролитих гірких; четвертий – від злодійства чорного; п’ятий – від бідності; шостим замком закриюся від хвороб; сьомим весь простір замкну. Замки поєдную, ключ єдиний Богу довіряю. Вищі сили нас охороняють, несправедливість виганяють. Вірую в справедливість, в помисли добрі, душу відкриваю. Амінь».

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Молитва, яка закриє на 7 замків усі біди