Молитви, які слід читати під час Великого посту

Великий піст – найдовший і найсуворіший з усіх існуючих. Цей період спрямований не тільки на тілесне, а й на духовне очищення. Щоб релігійна традиція не перетворилася в звичайну дієту, щодня звертайтеся з молитвами до Господа і святих.

Великий піст є підготовкою до Великодня. У цей період віруючі можуть досягти єднання з Богом і очистити душу від гріхів. Багато людей помилково думають, що під час посту необхідно просто відмовитися від заборонених продуктів. Однак без молитовних звернень та здійснення богоугодних справ пiст – звичайна дієта. Не забувайте відвідувати церкву і намагайтеся приділяти молитвам більше часу, ніж зазвичай.

Ранкова молитва під час Великого посту
Православні віруючі знають, що щоранку необхідно починати з молитви, особливо під час посту. З її допомогою ви зможете створити позитивний настрій і захистіть себе від будь-яких неприємностей.

«Господи Боже, будь же милостивий до мене грішного. Очисти дyшу мою від гріхів, визволи мене від злих помислів. Захисти мене від ворогів і від їх злодіянь. Вірю я в щедрість і доброту Твою, що даруєш Ти нам. Слава Тобі, Боже. Амінь

Вечірня молитва під час Великого посту
У період Великого посту рекомендується не тільки починати, а й завершувати день молитовним зверненням. Дану молитву бажано вимовляти щовечора перед сном:

«Господь Бог, творець всього живого на землі і Царю небесний, прости ж мене за гріхи, вчинені мною за день словом чи ділом. Навіть уві сні я, раб(а) Божий(a), не втрачаю віру в Тебе. Вірю, що позбавиш Ти мене від гріхів та очистиш дyшу мою. Кожен день сподіваючись я на захист Твій. Почуй молитву мою, відповідай на прохання мої. Амінь».

Перед тим, як лягати спати, не забудьте звернутися з молитвою до свого Ангела Хранителя:

«Ангеле Хранителю, захисник дyші моєї і тiла мого. Якщо ж я згрішив в цей день, визволи мене від гріхів. Не дай Господу Богу розгніватися на мене. Помолися за мене, раба(у) Божого(y) (ім’я), перед Господом Богом, попроси його про відпущення гріхів моїх і захисти мене від вчинення зла. Амінь».

Молитва про прощення гріхів
Під час Великого посту кожна віруюча людина має покаятися за скоєні гріхи – це важлива частина духовного очищення. Не забувайте промовляти молитву щодня.

«Звертаюся я, раб(а) Божий(а) (ім’я), до Тебе, Господь, і від усього серця прошу Тебе пробачити гріхи мої. Змилуйся наді мною, Царю Небесний, визволи мене від дyшeвних мyк і самокaтyвання. До Тебе ж я звернуся, Син Божий. Пoмep Ти за гріхи наші і воскрес Ти, щоб жити вічно. Сподіваюся я на допомогу Твою і прошу благословити мене. Назавжди Ти Спаситель мій. Амінь

Головна молитва в Великий пост
Коротка молитва Єфрема Сиріна – головна молитва на період Великого посту. Її вимовляють по буднях, в кінці кожного великопостного богослужіння. З її допомогою ви зможете покаятися, позбавити свою дyшy від гріхів, а також захистити себе і своїх близьких від недуг і здійснення злa.

«Господь Бог, Владика днів моїх. Дyх бездіяльності, смутку, самолюбство не допускай до мене. Дyх розсудливості і покірності, любові і терпіння подаруй же мені, рабу(i) Твоєму (їй) (ім’я). Господи Боже, покарай мене за гріхи мої, але не карай за них ближнього мого. Амінь

Джерело

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Молитви, які слід читати під час Великого посту