МЗС Польщі: Київ і Варшаву намагаються посварити

У Польщі теж заговорили про гібридну війну.

Звинувачення на адресу польської влади у спробах блокування євроінтеграції України є елементом гібридної війни, що ведеться проти Польщі, заявив заступник глави МЗС Польщі Бартош Ціхоцький під час зустрічі з головою Всесвітнього конгресу українців Євгеном Чолієм, повідомляє польське зовнішньополітичне відомство.

“Фактично безпідставні звинувачення проти польської влади про нібито блокування процесу європейської та євроатлантичної інтеграції України з одного боку, а з іншого – мало уваги до справ вшанування, ексгумації та інших історичних питань є важливим елементом гібридної війни, яка ведеться проти нашої держави”, – заявив Ціхоцький, пише Корреспондент.

За його словами, це пояснюється зростанням впливу Варшави на міжнародній арені.

“Факт участі в кампаніях, керованих ззовні, в Україні і Польщі повинен викликати рефлексію у відповідних інститутах”, – зазначив заступник глави МЗС Польщі.

Раніше глава відомства Вітольд Ващиковський заявив, що Польща накладе вето на потенційний вступ України до Європейського Союзу, якщо не будуть вирішені історичні питання і питання прав меншин.

У зв’язку із заявою Ващиковського МЗС України запросило для розмови посла Польщі Яна Пєкла.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

МЗС Польщі: Київ і Варшаву намагаються посварити