На Прикарпатті безвісти зникла мама тримісячної дитини

16 січня, молода мама вирушила автобусом з Угринова до Івано-Франківська й зникла зі зв’язку. Ірина Чечель, 1990 року народження, попрощалася з чоловіком і свекрухою. Нічого підозрілого рідні не помітили. Вдома залишила тримісячне немовля. Сама ж поїхала до міста по одяг для дитини, бо невдовзі мала відбутися сімейна фотосесія присвячена народженню дитини. Цю інформацію журналістам видання МІСТО розповіла одногрупниця пані Ірини – Юлія.

Жінка каже, що Ірина Чечель (Вівчар) працювала до наpoдження дитини сімейним лікарем в одній з поліклінік Івано-Франківська.

“Хороша і спокійна жінка”, – так Юлія описує зниклу.

Після пoлoгів, як і в будь-якої молодої мами, були депpeсивні стани, але нічого серйозного.

Нині Ірину розшукують рідні й друзі. Звернулися в поліцію і пояснили про те, що молода мама зникла. На зв’язок жінка не виходила від ранку, а щодо близьких в обласному центрі, де б могла зупинитися Ірина Чечель, рідним невідомо. Всіх кого знали – обдзвонили. Родом жінка з Коломийщини.

Прикмети: одягнута в сіру куртку і джинси.

Якщо хтось бачив чи має якусь інформацію потрібно телефонувати на лінію “102” або на за номером (050) 85-47-593 – сестра Ірина.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

На Прикарпатті безвісти зникла мама тримісячної дитини