НА ВОЛИНІ ЗНАЙШЛИ НАЙБІЛЬШЕ У СВІТІ РОДОВИЩЕ НАФТИ

У Маневицькому районі Волинської області науковці знайшли величезне нафтове родовище.

Про це повідомила прес-служба Волинського інституту нафти і газу.

За словами вчених, ця знахідка переверне хід української історії. “Ресурси цього родовища дозволять Україні стати поруч з провідними країнами світу. Завдяки нафті наша держава нарешті зможе розвиватись так само швидко як США, Норвегія чи Японія”, — кажуть науковці.

Геологи додають, що на 1 квадратному кілометрі площі можна буде видобувати до рекордних 97 тисяч тонн нафти. За попередніми оцінками фахівців, нафта залягає на глибині від 400 до 3800 метрів. До слова, до цієї знахідки найбільшим родовищем нафти у світі було родовище в Абу-Дабі.

Коментарів: 1
  1. Володимир

    Боюсь, що ця знахідка нічого не дасть українцям. Олігархи пересваряться між собою, дехто з них скористається цим родовищем і, можливо, розбагатіє… А прості українці нічого з цього не матимуть… При справді українському уряді вже був би розроблений план по освоєнню та використанню цього родовища і через рік, два Україна вже отримувалаб величезні доходи. А в нас ця справа заговориться, поступово затихне і десь там, в підпіллі, ще довго буде вестись війна між олігархами… поки один з них не прибере це родовище до рук і… законсервує його…

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

НА ВОЛИНІ ЗНАЙШЛИ НАЙБІЛЬШЕ У СВІТІ РОДОВИЩЕ НАФТИ