Не погоджуйтеся на погану каву, погану дружбу і погані відносини

У житті завжди знайдуться люди, які скажуть вам, щоб ви не брали все близько до серця, розслабилися і пливли за течією, приймаючи все таким, яким воно є.

Так, це, безумовно, непогана порада, бо ж  не будеш же ганятися за кожною хмарою, що пропливає по небу. Але є деякі речі, на які ні в якому разі не можна «махнути рукою»: «А, буде, як буде!» Адже саме від них залежить наше щастя і можливість жити повноцінно.

«Порадники», які говорять вам про те, що жити треба легко і не чекати більшого чого від життя, насправді роблять вам «ведмежу» послугу. Ніхто не має права розповідати, як вам жити або засуджувати ваш спосіб мислення відповідно до своїх стандартів.

Єдине, до чого ви повинні прислухатися – це власне серце. Тільки воно безпомилково може підказати, що принесе вам щастя, а що – навпаки.

Якщо ж будете жити, постійно прислухаючись і переживаючи, що про вас думають або говорять інші люди, то вас чекають виключно стреси і переживання.

Якщо ваша пpистpасна натура когось відштовхує, і вони хочуть піти – відпустіть. Вам не потрібні поруч люди, які не відповідають вашій енергетиці. Найголовніше – бути завжди чесними з собою: з ким ви хочете йти по життю, чого очікуєте від людей, яких впускаєте в своє життя.

Ваше життя повинно бути наповнене тим, що любите і що приносить вам щастя. Не бійтеся говорити про це вголос.

Природно, що ви, як і всі люди, не сяєте щастям поруч з фальшивими і посередніми людьми.

Але якщо ви ведете себе так, ніби вам все одно, то вгадайте – що буде? Правильно, життя «подарує» вам людей, які будуть точно такими ж – ніякими. Ось як це працює.

Звичайно, багато речей в житті ви не можете контролювати. Йдеться, перш за все, про слова і вчинках інших людей. І ви не можете ні змінити їх, ні переконати в чомусь.

Єдина людина, над якою у вас є контроль, це ви. Ви, і тільки ви, вирішуєте, як вам жити, з ким дружити і кого любити.

Тому ніколи не погоджуйтеся пити погану каву. Не погоджуйтеся на поганих друзів, які в скрутну хвилину зрадять. Вони згадують про вас тільки тоді, коли їм щось потрібно. І ніколи не погоджуйтеся на відносини з поганими людьми. Це отpуює вас і ваше життя, замість того, щоб надихати і допомагати рости.

За матеріалами – Клубер та Intermarium

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Не погоджуйтеся на погану каву, погану дружбу і погані відносини