Неймовірно! Слова, які викликають жахливий мутагенний ефект

Вчені прийшли до приголомшуючого висновку:

ДНК сприймає людську мову і думки людини. Будь-яке вимовлене слово – це не що інше, як хвильова генетична програма, здатна дуже істотно змінити все ваше життя. Іншими словами, з ким людина поведеться, від того вона і набереться своїх спадкових програм.

Ці відповідальні за спадковість молекули отримують акустичну інформацію, коли ми просто розмовляємо або чуємо чиїсь розмови. ДНК також сприймає світлову інформацію, коли ми мовчки читаємо або дивимося на щось. При цьому одна розмова або текст оздоровлює спадковість, а інша – її травмує.

Академік медико-технічних наук, член Нью-Йоркської Академії наук, П.П. Гаряєв вважає, що за допомогою словесних мислеформ людина творить свій генетичний апарат.

Виявляється, що молитовні слова пробуджують резервні можливості генетичного апарату. За молитвами багатьох святих зцілювалися безнадійно хворі. Благословення святих поширювалося навіть на кілька поколінь.

Прокляття ж, навпаки, руйнує хвильові програми, а значить  порушує нормальний розвиток організму. Зомбування, заговори, материнські прокльони здатні позбавити людину волі, здоров’я, а то й самого життя, де головним інструментом впливу стає слово.

А тепер найголовніше відкриття вчених. Хвильові генетики стверджують: генетичному апараті людини вкрай важливо, щоб його господар думав, слухав або читав, тому що будь-яка інформація може засісти в так званий хвильовий ген. Будь-яке вимовлене слово – це не що інше, як хвильова генетична програма, здатна дуже істотно змінити все ваше життя. Іншими словами, з ким людина поведеться, від того вона і набереться спадкових програм.

Крім того, апарат ДНК не здатний розібрати, від кого ви отримуєте інформацію: від живого співрозмовника чи від екрану телевізора. Молекули ДНК здатні обмінюватися цією інформацією за допомогою акустичних і електромагнітних хвиль. Але найдивовижніше, що в своїх експериментах учені викликали словами багато «чудес», або генетичних ефектів. Вчені створили апарат, який переводить людські слова в електромагнітні коливання, здатні впливати на молекули спадковості – ДНК. І виявилося, що деякі слова викликають мутагенний ефект жахливої ​​сили.

Корчаться і рвуться хромосоми, міняються місцями гени. У результаті ДНК починає виробляти протиприродні програми, які тиражуються організмом, передаючи потомству програми самоліквідації. За оцінками фахівців, ці дивні слова викликали мутагенний ефект, подібний до того, що дає радіоактивне опромінення потужністю у 30 тисяч рентгенів! Страшно навіть подумати, що стало б з людиною після такої словесної атаки, якщо 50 рентгенів вважається для неї смертельною дозою.

На щастя, ці експерименти проводили на насінні рослини арабідопсис. Вони майже всі загинули. А ті, хто вижив стали генетичними виродками, не здатними програмувати розвиток здорових організмів. Потомство їх повністю виродилося через декілька поколінь.

Але найбільше здивувало вчених те, що мутагенний ефект не залежав від сили впливу. Вони вимовляли слова то гучним, то тихим голосом, а іноді шепотіли ледь чутно, але результати отримували однакові. Можливо, апарат посилював енергію звукових вібрацій? Виключено: він працював від двох пальчикових батарейок, якими зазвичай заряджають кишеньковий ліхтарик. Для ефекту в 30 тисяч рентгенів потрібно створити напругу в тисячі разів більшу, ніж можуть дати ці батарейки.

Отже, генетичного апарату зовсім не байдуже, про що ми думаємо, говоримо, які книги читаємо. Все відображається на хвильовому гені, тобто на хвильовій генетичній програмі, яка спадковість і програму кожної клітини.

Правда є над чим замислитися? Невже не  зрозуміло, що більшість складностей в житті «запрограмовані» громадською думкою, державою, сильними світу цього саме для того, що зробити кожного представника сильної статі слабаком і залежним від «допінгів» у вигляді лихослів’я, алкоголю, куріння, переїдання, розпусти і т.д.
Подивіться як Ви зазвичай відповідаєте на просте запитання: «Як справи?». «Нічого … Потихеньку … Як завжди …». Поспостерігайте, про що і якою мовою ведуться ваші розмови в чоловічому колі? А які передачі ви дивитеся, або яку інформацію в інтернеті розглядаєте? Все зрозуміло? Якщо Ви ще не усвідомили, що рівень вашого успіху в житті залежить від рівня вашого мислення і спілкування, то прислухайтеся до думки вчених.

Прислухайтеся і вирішіть для себе яким ви хочете стати, яку інформацію Ви будете допускати в свою сферу, які думки і слова Ви будете використовувати з сьогоднішнього дня, щоб знайти свою силу, щоб стати впевненим у собі, щоб зміцнити свою волю, щоб проявити себе і свою харизму на всі 100, щоб зробити свою жінку найщасливішою на світі, щоб Ваші діти пишалися своїм батьком, щоб життя на Землі налагодилася, і ми всі жили серед добрих і чуйних сусідів.

Переклад з веб-сайта: imbf.org

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Неймовірно! Слова, які викликають жахливий мутагенний ефект