“Одні обіцянки” – чемпіонка світу з біатлону живе у жахливих умовах

Член юнацької національної збірної команди України з біатлону, чемпіонка світу серед юніорів в індивідуальній гонці Анна Кривонос разом з мамою мешкає у будинку, який житловим назвати складно. Влада роками обіцяє допомогти з квартирою, однак, поки що це лише обіцянки, пише “24 канал”.

Мати вже збилася з ліку, скільки нагород у її доньки. Та про ось цю медаль не забуде ніколи, адже саме з неї все почалось.

“Оце найперша медаль її. Вона маленькою була, 11 років мала, її в Конотопі за крос виграла”, – зазначила мати Галина Кузнєцова.

Анна швидко перейшла на всеукраїнський рівень, а там уже й на міжнародний.

Мама Ані хворіє, працювати не може, тож премії за перемоги та спортивні стипендії дівчини – єдине, з чого живе родина. Та п’ять років тому було ще гірше. Батько сім’ю покинув, мама з дитиною ледь зводили кінці з кінцями.

Біля лижної бази там підвальчик є такий невеликий. Ми його з мамою там орендували і жили в ньому,
– зазначила Анна Кривонос.

Посприяти дівчині обіцяла місцева влада. Однак, роки йдуть, нагород більшає, а квартири немає.

“Управлінню молоді та спорту доручено розробити програму. У мене 100% впевненість, що депутати, як завжди, підтримають цю ініціативу і вже з березня місяця такі спортсмени як Ганна Кривонос та інші переможці міжнародних змагань отримають можливість за бюджетні кошти поліпшити свої житлові умови”, – запевнив начальник управління молоді та спорту Сумщини Дмитро Лантушенко.

 

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Одні обіцянки” – чемпіонка світу з біатлону живе у жахливих умовах