П’ять величезних помилок при вирощуванні троянд

Багато, хто намагався посадити на своїй ділянці розарій, розчаровувалися в цих гордих красуннях, зазнавши невдачі. Однак, найчастіше в невдачі винна не троянда, а той, хто її посадив. Про те, які помилки допускають садівники, читайте в нашій статті, інформує Ukr.Media.

Помилка №1

При посадці троянди ви залишили щеплення над поверхнею грунту.

Кореневу шийку потрібно обов’язково заглиблювати на 2-3 см. Після посадки обов’язково полийте саджанець і злегка утрамбуйте грунт навколо (без фанатизму, інакше пошкодите наявні корінці), щоб прибрати порожнечі.

Помилка №2

Надмірний полив.

Поливати троянду потрібно рідко, але дуже рясно. До речі, ця красуня віддає перевагу поливу прохолодною водою.

Помилка №3

Підгодівлі до пізньої осені. До початку липня потрібно припинити підгодовувати троянду азотовмісними добривами. Втім, можна взагалі припинити всі підживлення. Тоді в зиму троянда піде міцною і здоровою.

Помилка №4

Видалення листя. Роза сама «вирішує» до якого часу їй потрібні листя і скидає їх сама. «Допомагати» видаляти їй листя не можна.

Помилка №5

Підгортання кущів троянд на зиму торфом. У зимові відлиги після дощу троянда може отримати стимул до зростання, замість того, щоб готуватися до спокою.

Кращий спосіб укриття троянди на зиму – просто обгорнути її як картоплю, на висоту 25-30 см.

Коментарів: 1
  1. Марія

    Якщо листки трпоянди хворі іх теж неудаляти?

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

П’ять величезних помилок при вирощуванні троянд