У понеділок, 14 серпня, під Білою Церквою невідомі розстріляли машину керівника організації “Авто Євро Сила” Олега Ярошевича. Про це повідомляється на сторінці організації у Facebook, інформує Обозреватель.
Як виявилося, стріляли зловмисники гумовими кулями.
“Загалом в авто Ярошевича стріляли з гуми. Олег живий і в безпеці. Слідчо оперативна група поліції проводить розслідування, вранці підключимося ми всі”, – сказано в повідомленні.


Історія яка доводить, що треба жити сьогодні і не відкладати все до кращих часів