#ПідтримуюУлянуСупрун: українців закликають прийти на розгляд позову щодо відсторонення очільниці МОЗ

У мережі користувачі запустили флешмоб на підтримку очільниці Міністерство охорони здоров’я Уляни Супрун, яку тимчасово відсторонили від посади і закликають прийти на суд

У соціальних мережах Facebook та Twitter поширюється хештег #ПідтримуюУлянуСупрун, пише Еспресо.

До підтримки пані Уляни залучилися прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

“Не можна допустити зупинки реформи медичної галузі і повернення в неї корупції. Ми розпочали зміни. Настав час їх захистити, щоб українці отримували якісні медичні послуги! #ПідтримуюСупрун“, – зазначив Гройсман.

Громадська організація “Вільні Люди” закликає прийти 15 лютого на суд щоб підтримати Уляну Супрун і “не допустити реваншу “лікарської мафії”.

“Закликаємо всіх небайдужих приєднатись до нас і підтримати реформу, підтримати Україну і не дати корупціонерам, реваншистам та популістам жодного шансу. Просто слів підтримки сьогодні вже мало – потрібно прийти і діяти”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що в. о. міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун відсторонили від виконання своїх обов’язків до кінцевого рішення суду (засідання заплановано на 15.02.2019) за позовом депутата від “Радикальної партії Ляшка” Ігоря Мосійчука.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

#ПідтримуюУлянуСупрун: українців закликають прийти на розгляд позову щодо відсторонення очільниці МОЗ