Порошенко пообіцяв зниження ціни на автогаз

Останні тижні ціни на АЗС на цей вид пального зросли на 5 гривень.

Вартість автогазу, який за останні тижні здорожчав на 5 грн через дефіцит в Україні, почне знижуватися в другій половині вересня.

Таке пообіцяв президент Петро Порошенко, передає “ТСН” з посиланням на “Ліга. Бізнес“.

“Хочу підкреслити, що ми провели необхідні консультації з урядом, я говорив з прем’єр-міністром, у нас абсолютно чіткі й узгоджені підходи. Позиція перша: Антимонопольний комітет повинен вжити всіх заходів, щоб не допустити монопольного становища і зростання ціни, будуть перевірені всі постачальники газу. І якщо буде виявлено факт отримання високих прибутків, ті, хто це допустив, будуть звільнені, і ситуація буде повернута в норму”, – запевнив Порошенко.

Друга складова проблеми є геополітичною.

“В умовах гібридної війни, коли основним постачальником зрідженого газу була Російська Федерація, були прийняті рішення про припинення або обмеження постачань, так само, як це відбувалося з природним газом. Ми повинні навчитися жити в умовах гібридної війни”, – сказав глава держави.

В Україні повинні налагодити власне виробництво автогазу, аби замістити постачання з Росії.

“Ми чекаємо результатів протягом двох-трьох тижнів, і вже в другій половині вересня поставлене завдання зі зниження ціни на скраплений газ та притягнення до відповідальності тих, хто допустив порушення, якщо факти будуть встановлені”, – сказав Порошенко.

До розслідування також залучать Національну поліцію та Генеральну прокуратуру.

Нагадаємо, нині ціни на автогаз залишаються порівняно стабільними. Сьогодні, 30 серпня, літр коштує в середньому 15,40 грн. Максимальна вартість у мережах найбільших АЗС – 16,49 грн.

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Порошенко пообіцяв зниження ціни на автогаз