Притча про те, як обставини змінюють людей

Одного разу до батька прийшла дочка (молода жінка) і з сумом сказала:

– Тату, я так втомилася від всього, у мене постійні труднощі на роботі і в особистому житті, вже просто немає сил … Як справлятися з усім цим?

Батько відповів:

– Давай я тобі покажу.
Він поставив на плиту 3 каструлі з водою і приніс моркву, яйце і каву.

Опустив кожен інгредієнт в окрему каструлю. Через кілька хвилин вимкнув плиту і запитав дочку:

– Що сталося з ними?

– Ну морква і яйце зварились, а кава розчинився, – відповіла дівчина.

– Правильно, – сказав батько, – але якщо ми подивимося глибше, то виявиться, що морква, яка була твердою, після окропу стала м’якою і піддатливою. Яйце, яке раніше було крихким і рідким, стало твердим. Зовні вони залишилися такими ж, але внутрішньо змінилися під впливом однаковою ворожого середовища – окропу. Те ж відбувається і з людьми: сильні зовні люди можуть розклеїтись і стати слабаками там, де крихкі і ніжні лише затвердіють і зміцніють…

– А як же кава? – Здивовано запитала дочка.

– О, кава – це найцікавіше. Вона повністю розчинилась в агресивному середовищі і змінив її – перетворив окріп в чудовий ароматний напій. Є люди, яких не можуть змінити обставини, – вони самі змінюють їх і перетворюють на щось нове, отримуючи для себе користь і знання з обставин. Ким стати у важкій ситуації – вибір кожного.

Джерело: Coffee & Milk

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Притча про те, як обставини змінюють людей